Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17.

Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 531 173 679
E-mail: biuro@ewws.pl

SPRZĄTANIE

Jeżeli szukasz firmy, która zapewni Ci profesjonalną i ciągłą usługę sprzątania to dobrze trafiłeś – rozumiemy doskonale Twoje oczekiwania i zapewnimy Ci takie usługi tak, żebyś był zadowolony i polecił nas swoim przyjaciołom i partnerom biznesowym.

DLA PRACODAWCY

Każda firma potrzebuje pracowników zmotywowanych i z odpowiednim doświadczeniem. Znalezienie takich pracowników nie należy dzisiaj do zadań łatwych, ale to jest właśnie to, w czym możemy Państwu efektywnie pomóc. Zapraszamy do współpracy!

East West Work Service

Witaj w naszej firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Pracodawco! Znajdziemy Ci pracownika.
Jeśli szukasz usług sprzątania – jesteśmy tu dla Ciebie.

Rekrutacja

Rekrutujemy kandydatów z Polski, ale także z zagranicy. To daje większe możliwości znalezienia pracowników odpowiadających Twoim oczekiwaniom.

Dokumenty

Na bieżąco rekrutujemy pracowników z zagranicy – wiemy więc jakie dokumenty są niezbędne do legalnego zatrudnienia obcokrajowca i troszczymy się o ich staranne przygotowanie . Możesz spokojnie nam to zlecić, a my zadbamy aby wszystkie dokumenty były przygotowane na czas.

Sprzątanie

Mamy doświadczenie w sprzątaniu biur, placówek ochrony zdrowia i terenów wokół biurowców. Zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo, doświadczonych pracowników i ciągłość usług. Realizujemy też zlecenia jednorazowe lub krótkookresowe.

Białoruś, Ukraina, a może Kazachstan?

Rekrutujemy pracowników we wszystkich krajach Europy Wschodniej, a także Azji Środkowej, dlatego  jesteśmy w stanie wypełnić luki kadrowe w wielu sektorach gospodarki. Rekrutowani przez nas pracownicy maja odpowiednie doświadczenie i  są zmotywowani do pracy.

East West Work Service

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to połączenie dojrzałego doświadczenia z młodzieńczą energią i zaangażowaniem. Nasi menedżerowie i konsultanci pochodzą z krajów, na terenie których prowadzimy rekrutacje lub wiele lat pracowali z tymi krajami prowadząc rekrutacje i działalność eksportową lub importową. Połączenie takich doświadczeń daje nam właściwe kompetencje do zrozumienia potrzeb naszych klientów czyli firm poszukujących odpowiednich pracowników, jak i zaspokojenia oczekiwań kandydatów szukających pracy na terenie Polski. Zapraszamy do kontaktu!

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Bardzo chętnie przyjedziemy do Twojego biura lub kliniki.

NASZE BIURO

Niedaleko od metra Kabaty
Al. KEN 20 lok. U4
02-797 Warszawa

ZADZWOŃ DO NAS

+48 531 173 679

WYŚLIJ NAM E-MAIL:

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ