Sprzątanie

Szukasz usługi sprzątania?

Nasza firma świadczy usługi sprzątania różnych obiektów. Szczególnie specjalizujemy się w placówkach ochrony zdrowia i obiektach biurowych. Zapewniamy personel i umiejętności związane ze szczególnym charakterem takich placówek, jak przestrzeganie procedury ustalonej przez pielęgniarkę epidemiologiczną, czy poufność dokumentów leżących na biurkach. Nasi pracownicy pracują u nas na stałe więc zapewniamy ciągłość usługi, ale jeżeli szybko trzeba powiększyć zakres sprzątania lub ilość pracowników to też sobie z tym radzimy. Zapewniamy Ci czyste miejsce pracy za rozsądną cenę.

Zgłoś zapotrzebowanie na sprzatanie:
sprzatanie@ewws.pl
zadzwoń :
+48 531 173 679

Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie biura?
Brakuje Ci salowych?
Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie obiektu lub placu wokół niego?
Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie biura?

Bo zapewniamy sprzątanie wielu zadowolonym klientom, mamy ich rekomendacje i dzięki temu nowych klientów. Świadczymy usługi sprzątania obiektów o bardzo wysokich wymaganiach i często indywidualnym podejściu. Bardzo ułatwia nam pracę doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołów, oraz znajomość specyfiki i kultury krajów na wschód od Polski, skąd często rekrutują się nasi pracownicy.

Bo chcemy żebyś do nas wrócił z kolejnym zamówieniem lub powiększył obecne

Bo chcemy abyś nas polecił swoim znajomym i partnerom biznesowym

Brakuje Ci salowych?

Brak salowych albo personelu sprzątającego w szpitalu, klinice lub przychodni to dzisiaj problem każdego zarządzającego taką placówką. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu takich problemów – ustalamy jakie czynności powinna wykonywać salowa, w jakim układzie godzinowym lub zmianowym, jakie procedury ma wypełniać i zapewniamy właściwych pracowników, którzy uzupełniają Twój zespół. Na koniec każdego miesiąca rozliczamy się na podstawie ilości rzeczywiście przepracowanych godzin na podstawie 1 faktury niezależnie od ilości naszych salowych wykonujących pracę w Twojej placówce.

Zapytaj nas o szczegóły:

– wyślij nam  e-mail na adres: salowe@ewws.pl

– zadzwoń do naszego konsultanta na numer 531 173 679

Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie obiektu lub placu wokół niego?

Nasza firma Świadczy usługi sprzątania obiektów biurowych także na zewnątrz – utrzymujemy w czystości place, ogrody i parkingi wokół biurowców, radzimy sobie ze strzyżeniem i podlewaniem trawników, spadającymi liśćmi, czy śniegiem na podjazdach. Wyślij nam zapytanie ofertowe na e-mail: sprzatanie@ewws.pl